{Tarnobrzeg]Kredyt pod zastaw mieszkania na swoją działalnoś

{Tarnobrzeg]Kredyt pod zastaw mieszkania na swoją działalnoś

Postprzez tomi » 2 lip 2014, o 05:33

Dzień dobry
Obecnie przebywam na bezrobociu. Chcę zaciągnąć kredyt na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Kwota którą chciałbym dostać to ok 45-55 tysięcy złotych. Kredyt chciałbym wziąć pod zastaw mieszania własnościowego.
dlatego zwracam się do forumowiczów, polećcie mi proszę gdzie mam się udać??

Re: {Tarnobrzeg]Kredyt pod zastaw mieszkania na swoją działa

Postprzez kazak » 2 lip 2014, o 05:44

Sprawdź w Idea Banku jest tam do 40% wartości mieszkania, czyli aby dostać 55 tys. nieruchomość twoja musi być warta najmniej ok 135 tys.
Bank ten nie wymaga pisania biznes planów, a to już kłopot mniej. Żądają tylko oświadczenia o planowanych wynikach finansowych, ale z tym wszystkim pomoże ci doradca.
Warunki cenowe to marża między 6% a 8%, prowizja 4,85% (kredytowana).
Warunkiem jaki musisz spełnić to - czysta historia w BIK, oraz założenie bezpłatnego rachunku firmowego z obrotem 3x raty/m-c.
Możesz także skożystać z promocji w ramach której przez jeden rok Idea Bank będzie wypłacał ci 400zł miesięcznie na pokrycie ZUS-u, ale musiałbyś mieć założoną księgowości w biurze księgowym Tax Care, gdzie abonament wynosi minimum 99zł miesięcznie.

Postprzez tomi » 2 lip 2014, o 05:55

Mam pozytywną opinie w bik tzn: mam ocenę punktową 551 z interpretacją oceny punktowej na 5 gwiazdek.

Postprzez żanet33 » 2 lip 2014, o 06:05

Witaj
W twoim przypadku maksymalna marża to 6% jeślibyś wybrałbyś formę linii kredytowej, lub 7% jeśli woziłbyś zwykły kredyt ratalny rozłożony maksymalnie na 10 lat.
Linia taka działa coś na zasadzie debetu w rachunku czyli - masz dostępny wybranej wysokości limit, pobierasz ile potrzebujesz, wpłacasz jak masz, i tak w kółko. Limit jest przyznawany na 12 miesięcy z możliwością corocznego odnawiania ok. 2,99% co rok prowizji. Jest też opłata w wysokości 1,8% od niewykorzystanej wartości limitu. Jeżeli zaciągniesz zwykły kredyt nie dostaniesz tego wszystkiego, ale wybór należy do ciebie. Zastanów się co będzie najlepszym rozwiązaniem w twoim przypadku.
Powodzenia

Postprzez tomi » 2 lip 2014, o 06:41

Ślicznie dziękuję za pomoc!!O tego typu poradę mi właśnie chodziło!!!!
Zastanowiłem się i przekalkulowałem wszystko i wyszło mi, że o wiele bardziej będzie korzystne dla mnie zaciągniecie zwykłego kredytu ratalnego niż linii kredytowych.

Powrót do Pożyczki prywatne(w tym "pod zastaw")