[Nowa Dęba] Pożyczka pod zastaw auta-jakie wymagania?

[Nowa Dęba] Pożyczka pod zastaw auta-jakie wymagania?

Postprzez kilor » 1 lip 2014, o 09:40

Witam
Witam wszystkich, mam strasznie ciężką sytuację finansowa, i na już muszę pożyczyć około 8 tysięcy zł. Niestety nie mogę zaciągnąć pożyczki z banku, natomiast parabankom i osobom prywatnym po prostu nie ufam. W związku z tym mam pytanie do wszystkich, czy ktoś brał może pożyczkę pod zastaw samochodu. Znacie warunki umów jakie należy spełnić?

Re: [Nowa Dęba] Pożyczka pod zastaw auta-jakie wymagania?

Postprzez janko » 1 lip 2014, o 09:48

Witam
Według mnie branie pożyczki pod zastaw auta to pewnego rodzaju niebezpieczeństwo, musisz się liczyć z tym, że jedna czy dwie niespłacone raty i możesz pożegnać się ze swoim samochodem. Zazwyczaj pożyczki pod zastaw auta zaciąga się w tzw zastawie rejestrowym. Podaję ci stronę, gdzie dowiesz się więcej na ten temat: http://www.comperia....rejestrowy.html

Postprzez joluśka » 1 lip 2014, o 10:03

Według mnie nie ma cudów i nikt ci nie da pieniędzy za darmo. Przeważnie jest to tak sformowane, że każda pożyczka nawet ta bez odsetek ma jakiś ukryty inny koszt kredytu, który jak go przeliczysz to i tak wychodzi ci tyle co odsetki wiec w sumie wychodzi na jedno. Tak samo jest z ratami zero procent i tak ponosisz jednorazowo jakiś koszt. Tak, że biorąc pożyczkę pod zastaw auta nie unikniesz ukrytych kosztów.
pozdrawiam

Postprzez żanet33 » 1 lip 2014, o 10:13

Dzień dobry
Odpowiadam na twoje pytania:
Po pierwsze samochód misi być twój i zarejestrowany na ciebie po drugie musi być opłacone i mieć ważny przeglądem. W zależności od firm na jaką trafisz przy udzielaniu ci pożyczki część z nich firm pozwali ci zabrać auto i nim jeździć, a inni nie bo dla nich jest to po prostu zabezpieczenie spłaty , które by mogło ulec wypadkowi i stracić swoja wartość rynkową.

Postprzez kilor » 1 lip 2014, o 10:21

Dzięki za odpowiedzi.
Proszę mi jeszcze podpowiedzieć co z formalnościami?

Postprzez żanet33 » 1 lip 2014, o 10:26

Z papierów to wypełniasz jedynie wniosek i w szybkim czasie otrzymujesz pieniądze. Warunkiem jest to, aby samochód nie był tańszy, niż wartość pożyczki. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie
http://www.kredytforum.pl/
Powodzenia

Powrót do Pożyczki prywatne(w tym "pod zastaw")