[Stalowa Wola] Kredyt konsolidacyjny dla poręczyciela

[Stalowa Wola] Kredyt konsolidacyjny dla poręczyciela

Postprzez aneczka » 14 maja 2014, o 07:11

Dzień dobry
Oto moja historia: 6 lat temu jeden ze znajomych poprosił mnie o poręczenie kredytu. Niestety kredyt ten do dnia dzisiejszego nie został spłacony bankowi. Teraz ja się stałam dłużnikiem i mam go spłacić. Po okresie 6 lat ten kredyt urósł z 3 tys. jakie były zaciągnięte doszły odsetki i teraz zadłużenie wynosi 6 tys. Po pierwsze nie mam takiej kwoty, po drugie mam obecnie tak sytuację, że sama potrzebuję kredytu. Słyszałam od koleżanki o kredycie konsolidacyjnym. Moje pytanie brzmi; czy mogłabym wziąć taki kredyt, aby móc spłacić zarówno ten zaległy jak i nowy? Czy taki kredyt się opłaca?

Re: [Stalowa Wola] Kredyt konsolidacyjny dla poręczyciela

Postprzez bogdan » 14 maja 2014, o 07:17

Witam
Jasne, że możesz wziąć taki kredyt konsolidacyjny.
Sprawdź stronę: pozyczkadlazadluzonych.info Mają proste formalności i przyzwoite koszty, myślę że bez problemu udzielą ci potrzebnej kwoty.
Powodzenia.

Postprzez mirko » 14 maja 2014, o 07:39

Witam
Ja proponuję ci otworzyć swoją osobistą aukcję. Na takiej aukcji podajesz informacje dotyczące tematu który cię interesuje w twoim przypadku jest to kredyt hipoteczny. Tak sformułowaną aukcję jest zaproszeniem, które kierujesz wprost do banków: pt: "szukam kredytu – czekam na oferty".
Na podstawie podanych przez ciebie informacji (tj. kwota kredytu, ilość rat, itp. banki, które uczestniczą w serwisie złożą ci swoje propozycje. Warto wystawić taka aukcję, gdyż uczestniczą w nich największe banki w Polsce.
Powodzenia.

Postprzez żanet333 » 14 maja 2014, o 07:50

A ja ci proponuję pogadać z doradcą kredytowym, który wszystko ci wytłumaczy. Ja kiedyś też miałam ciężką sytuację finansową i skorzystałam z pomocy doradców kredytowych z portalu http://www.finansosfera.pl/ Polecam ci. Ja trafiłam na profesjonalistów.

Postprzez kasia » 14 maja 2014, o 08:05

Osobiście korzystałam z takiego kredytu konsolidacyjnego Rzeszowie w Kasie Stefczyka. Polecam ci gorąco!. A poza tym konsolidacja to skumulowanie kilku zadłużeń w jedno, co ma swój ogromny plus - bo musisz pamiętać tylko o jednej racie do zapłaty. Poza tym ta rata i tak jest dużo niższa niż suma pozostałych. Naprawdę warto skorzystać.

Powrót do Kredyty konsolidacyjne(bez zabezpieczenia)