[Jasło] Konsolidacja zobowiązań-50 tys!

[Jasło] Konsolidacja zobowiązań-50 tys!

Postprzez elka » 6 lip 2014, o 11:48

Dzień dobry
Potrzebuję waszej pomocy!!!! Jest mi potrzebny kredyt konsolidacyjny na spłatę moich i mojego męża długów:-(((
Niestety kwota jest wysoka bo, ok 50 tys zł się uzbierało!!!! Składają się na nią dwa kredyty jeden w SKOK-u, kilka wzięte na zakupy ratalne, oraz kredyt hipoteczny, którego pozostało jeszcze nam spłacić ok 8 tys zł.
Mam 54 lata, a mąż ma 56 lat, nasze problemy związane ze spłatą zaczęły się około dwóch lat temu, kiedy to mąż dostał wypowiedzenie z pracy mąż po roku bezskutecznych poszukiwań za szwankowało mu zdrowie i obecnie przebywa na rencie. Ta sytuacja bardzo nas pogrążyła i psychicznie i finansowo.
Bardzo proszę o poradę.
Pozdrawiam Ela.

Re: [Jasło] Konsolidacja zobowiązań-50 tys!

Postprzez milosz » 6 lip 2014, o 11:50

Witaj
A jak przedstawia się wasz dochód?

Postprzez elka » 6 lip 2014, o 12:48

Dochód naszej rodziny przedstawia się następująco:

Ja mam umowę na czas nieokreślony, cały etat od 1980 roku, i przez ten cały czas pracuje w jednej firmie zarabiając 1890 zł netto.
Mąż od roku przebywa na rencie chorobowej w wysokości 980 zł netto.
Nasze dzieci są samodzielne.
Wartość nieruchomości to ok 300 tys.
Nie wiem, gdzie się mogłabym udać i czy w ogóle dostanę kredyt, którym spłaciłabym nasze zobowiązania wobec banków.
Wierzę, koś z was mi pomoże i już jestem wdzięczna za zainteresowanie moim problemem.

Postprzez janko10 » 6 lip 2014, o 12:52

To zależy, bo jeżeli pod hipotekę, to nie widzę żadnego problemu, oczywiście o ile nie macie żadnych opóźnień w spłacie kredytów???

Postprzez elka » 6 lip 2014, o 13:10

Niestety opóźnienia są bardzo duże, aż 3 kredyty są w windykacji, a jeden w przeszłości był spłacany poprzez komornika. Sytuacja jest zła a nawet bardzo zła, ponieważ komornik zajmuje mi już pół pensji do tego dochodzą koszty leczenia chorego męża, który nie posiadał dochodu przez ponad rok, nie zostaje nam wiele na życie. Dlatego banki kolejno zaczęły wypowiadać nam umowy.

Postprzez milosz » 6 lip 2014, o 13:14

Bardzo mi przykro z powodu choroby pani męża, obawiam się niestety, że sami macie zamkniętą drogę do jakiegokolwiek kredytu. A któreś z usamodzielnionych już dzieci by wam mogło pomóc?

Powrót do Kredyty konsolidacyjne(bez zabezpieczenia)