[Sokołów Małopolski] Konsolidacja - pomocy!!!

Re: [Sokołów Małopolski] Konsolidacja - pomocy!!!

Postprzez witekk » 5 lip 2014, o 17:02

Przykro mi ale faktem jest, że na 114 tyś to ty zdolności kredytowej nie masz. Więc bez złączenia kogoś z dochodem najlepiej z umowy o pracę i rozłożyć to na dłuższy okres by się nie obyło. wiem jednak, że bardzo trudno jest kogoś takiego znaleźć. I twój współkredytobiorca byłby zablokowany np na 10 lat nie mogąc wziąć kredytu dla siebie. Musisz skonsolidować te drobniejsze kredyty.

Postprzez żanet33 » 5 lip 2014, o 17:08

Witam ponownie.
Zgadzam się z moim przedmówcą. Najlepszym rozwiązaniem twojej sytuacji będzie skonsolidowanie tych małych kredytów. A wszystkie zwroty otrzymane z ubezpieczenia możesz wykorzystać na nadpłacenie tego nowego kredytu, aby rata stopniowo się obniżała.

Postprzez tomeczekk » 5 lip 2014, o 17:20

Cały czas nad tym myślę i mam jeszcze pytanie: czy istnieje taka możliwość, aby dokonać konsolidacji tylko tych mniejszych zobowiązań a ten główny kredyt z Eurobanku przenieś do jakiegoś innego banku który oferuje lepsze warunki???

Postprzez iwan » 5 lip 2014, o 18:15

Myślę, że to całkiem realne do wykonania zadanie. Jednak najpierw musiałbyś dokonać konsolidacji wszystkich małych kredytów, później trzeba by było wybrać z insytucji zaświadczenia o ich zamknięciu. A następnie przenieść kredyt z Eurobanku do innego razem z zaświadczeniami o zamknięciu tych małych kredytów, ponieważ one będą jeszcze jakiś czas widoczne w BIK.

Postprzez kaja » 5 lip 2014, o 19:11

Najlepsza dla ciebie jest konsolidacja!!! Wszystkie te drobne kredyty "scal" w Alior na warunkach podanych niżej, a kredyt z eurobanku przeniesiesz wtedy do pocztowego na 150 miesięcy.

Warunki Alior banku:
Okres kredytowania: 66 m-cy
Wysokość kredytu netto: 44 400 zł
Wysokość kredytu brutto :51400 zł
Składowe kredytu: ubezpieczenie
RRSO: 17,4%
Rata: 1020 zł
Produkty dodatkowe: brak
Prowizja płatna dla pośrednika i ewentualna wysokość: brak

Postprzez grzegorz » 5 lip 2014, o 19:20

Mam do ciebie pytanie w związku z twoją sytuacją. Czy ta druga osoba która ma ci pomóc posiada umowę zlecenie na czas nieokreślony?

Postprzez witekk » 5 lip 2014, o 19:26

Witam
To wszystko nie jest takie proste bo, jeśli w Alior Banku będzie rata 1020 zł to w Pocztowym nie da rady skonsolidować tego kredytu z Eurobanku. Nie będzie zdolności bo bank weźmie pod uwagę tylko twój dochód z umowy o pracę. Niestety umowy zlecenia nie uzna bo jest na czas określony. Proponuję skonsolidować wszystko jednym kredytem.

Postprzez tomeczekk » 6 lip 2014, o 08:57

Tego obawiałem się najbardziej, że zdolności nie będzie:-(
Umowa mojego współkredytobiorcy obowiązuje od 2009 roku i jest odnawiana od pierwszego stycznia.
Mój doradca poinformował mnie, że przy umowach jakie mam mogę dostać konsolidacje tylko na 66 miesięcy, ale za to rata będzie na tyle wysoka że to nie ma sensu, a znaleźć kogoś kto ma umowę o pracę, i zechce mi pomóc to nie mam szans.
Proszę mi jeszcze podpowiedzieć czy, gdzieś mam szansę skonsolidowania wszystkiego jednym kredytem na tak długi okres czasu?

Postprzez iwo » 6 lip 2014, o 09:18

Nie wierzę, że nie będziesz miał zdolności!!!! Logiczne jest, że ten nowy kredyt w Alior nie będzie przecież widoczny a na tamte małe kredyty będziesz miał zaświadczenia o zamknięciu!!!!!!

Postprzez tomeczekk » 6 lip 2014, o 09:22

Ale przy takich dochodach jakie na obecną chwilę, posiadam na pewno będę miał zdolność do konsolidacji tych mniejszych zobowiązań??????

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kredyty konsolidacyjne(bez zabezpieczenia)