[Nowa Sarzyna]Jaki bank ma najtańszy kredyt na dowód?

[Nowa Sarzyna]Jaki bank ma najtańszy kredyt na dowód?

Postprzez adek2 » 4 lip 2014, o 06:17

Witam
Potrzebuję informacji na temat banków, gdzie mogę wziąć 10 000 PLN kredytu na oświadczenie i jaki bank ma najtańszy kredyt na dowód??? Proszę o odpowiedź.

Re: [Nowa Sarzyna]Jaki bank ma najtańszy kredyt na dowód?

Postprzez merlik » 4 lip 2014, o 06:21

To wszystko zależy jakie masz dochody!! Banki to: Pko bp, Getin bank, Alior bank.

Postprzez adek2 » 4 lip 2014, o 06:22

Dzięki. A jeżeli chodzi o chwilówki na dowód to co proponujecie?

Postprzez merlik » 4 lip 2014, o 06:26

Całkiem niezłą ofertę znajdziesz w chwilówkach na dowód: Vivus, Provident.

Postprzez milek » 4 lip 2014, o 06:32

Polecam ci Kasę Stefczyka dają do 50 tyś ale musisz mieć oświadczenie o dochodzie.

Postprzez marlena » 4 lip 2014, o 07:03

Witajcie
Nie zgadzam się z moim przedmówca bo w praktyce w kasie Szewczyka dają maks do 20 tys. (Trzeba mieć oświadczenie, oraz mieć dobrą umowę o pracę). Zgadza się oczywiście, że jest taki produkt do 50 tys ale to tylko dla stałych klientów i to takich którzy spełniają pewne wewnętrzne wymogi a nie dla wszystkich!!!!!.

Postprzez iwo » 4 lip 2014, o 12:05

Dzień dobry
Tak jest: To co słyszysz to tylko reklama banków, a ty musisz wziąć pod uwagę że banki pomimo tego, że tak atrakcyjnie się reklamują np. pożyczki na oświadczenie i szybkie kredyty na dowód osobisty to i tak zazwyczaj sprawdzają twoje oświadczenie, choćby poprzez kontakt z zakładem pracy, lub na podstawie przelewów jakie otrzymujesz na konto. Musisz także wiedzieć, że jeżeli masz jakiś niedozwolony debet w jakimkolwiek banku, lub np niezapłaconą prowizję za prowadzenie konta to inne banki wszystko to widzą i dostaniesz odmowną decyzje.

Postprzez alek » 4 lip 2014, o 12:10

Jeżeli szukasz pożyczki bez żadnego sprawdzania to idź providenta! Polecam ci.

Postprzez asia » 4 lip 2014, o 12:48

Ja przekonałam się na własnej skórze co są warte te reklamy w Stefczyku!!! Prowadzę działalność gospodarczą więc byłam pewna, że nie będzie żadnego problemu z udzieleniem mi kredytu na oświadczenie. Oczywiście po wstępnej weryfikacji wypadłam bardzo pozytywnie, ale za to do wniosku cała masa papierów włącznie z zaświadczeniami, a najważniejsze z ZUS !!!! Myślałam, że dadzą mi pożyczkę na oświadczenie tak jak w reklamie, ale pomarzyć to dobra rzecz!!!!!!! Powodzenia.

Postprzez misiu » 4 lip 2014, o 13:36

Jasne że ma czegoś takiego jak kredyt na dowód i nigdy w żadnym banku nic takiego nie było i na pewno nie będzie. Normą jest, że klient składa oświadczenie, podaje dane zakładu pracy a pracownik banku który takie oświadczenie przyjmuje musi je sprawdzić bo jest do tego zobowiązany!!! Potwierdza prawdziwość podanych przez was informacji u waszego pracodawcy.

Następna strona

Powrót do Kredyty gotówkowe