[Nowa Sarzyna]Jaki bank ma najtańszy kredyt na dowód?

Re: [Nowa Sarzyna]Jaki bank ma najtańszy kredyt na dowód?

Postprzez woti » 4 lip 2014, o 13:48

Niestety macie rację, to że banki tak przepięknie zachwalają swoje oferty kredytów na dowód bez żadnych zaświadczeń, albo to, że w Idea Bank jest olbrzymi slogan reklamowy - "bezzwrotna pożyczka" (gdzie na logikę biorąc pożyczka nie może być bezzwrotna, bo to co pożyczamy to musimy oddać i to z procentem zatem po jakiego piernika umieszczają takie reklamy????!!!!. Następnym niezły przykładem jest Getin Bank, gdzie oferują pożyczkę na dowód i oczywiście bez oświadczeń, zaświadczeń itp. A w rzeczywistości wymagają umowy o pracę. Moim zdaniem powinno się ukarać tych, którzy się reklamują a dana reklama nie ma nic wspólnego z prawdą.

Postprzez emi » 4 lip 2014, o 14:03

Witam wszystkich poszukujących:-)
Kiedyś i mnie tak dotarło, że natychmiast musiałam zaciągnąć kredyt. Mając umowę o pracę chodziłam od banku do banku, odwiedziłam także swój bank, ale cóż z tego, że miałam umowę i żadnych nie spłaconych zobowiązań jak miałam jednocześnie zero punktów w BIK. Tak więc słyszałam jedynie ,, nie otrzyma pani u nas kredytu bo ma pani czysty BIK"!!!.
W końcu wybrałam się do jednego ze Skoków z prośbą o 8 tys i UWAGA pomimo czystego BIK-u pożyczkę dostałam bez problemów. Faktem niepodważalnym jest to, że skoki mają większe oprocentowanie lecz mają także większą przyznawalność kredytów niż banki.

Postprzez olko2 » 4 lip 2014, o 14:11

Ano właśnie zdarza się że często mylimy "pożyczkę bez zaświadczenia o dochodach" z pożyczką na "nieistniejące dochody" a to ogromna różnica. Trzeba wiedzieć, że skoro bank nie wymaga od nas zaświadczenia to nie oznacza to wcale, że możemy być bez pracy a i tak dostaniemy kredyt. Zazwyczaj wystarczy podać nazwę zakładu pracy, telefon oraz oświadczyć wysokość swoich zarobków, co Bank potwierdzi telefonicznie. A dostarczenie wyciągu z konta jest dodatkowym atutem.

Poprzednia strona

Powrót do Kredyty gotówkowe