[Stalowa Wola]Jak mogę sprawdzić swoją zdolność kredytowa?

[Stalowa Wola]Jak mogę sprawdzić swoją zdolność kredytowa?

Postprzez alekk » 23 sie 2014, o 06:22

Dzień dobry
Poradzicie mi proszę jak mogę sprawdzić swoją zdolność kredytową??

Re: [Stalowa Wola]Jak mogę sprawdzić swoją zdolność kredytow

Postprzez żanet33 » 23 sie 2014, o 06:25

Witam,
Najkorzystniej jest wybrać min. 2 banki by mieć pole manewru, należy dowiedzieć się jaką dokładnie mamy zdolność kredytową w danym banku. W pierwszej kolejności trzeba wypełnić zgłoszenie internetowe z zapytaniem o kredyt (należy kliknąć na link znajdujący się przy każdej ofercie „ kontakt z doradcą”). Konsultant danego banku oddzwoni do pana i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości odnośnie oferty. Konsultant on-line zada pytania pomocnicze i w ciągu kilku minut będzie pan wiedział jak duży kredyt może zaciągnąć.

Postprzez alekk » 23 sie 2014, o 06:27

Czy ten doradca kredytowy będzie wiarygodny???

Postprzez żanet33 » 23 sie 2014, o 06:31

Jeśli nadal będzie miał pan jakieś wątpliwości, lub niejasności konsultant on- line wybranego banku pomoże skontaktować się panu z Doradcą Kredytowym w pana mieście. Wówczas doradca kredytowy zaproponuje panu kredyt i jeszcze raz powinien udzielić informacji o warunkach kredytu, oraz zapozna z niezbędną dokumentacją – prezentując pełny wykaz dokumentacji, które będzie pan skompletować, aby dołączyć do wniosku kredytowego.

Postprzez alekk » 23 sie 2014, o 06:35

A jak wygląda sprawa z wnioskiem?

Postprzez żanet33 » 23 sie 2014, o 06:38

Po skompletowaniu przez pana wszystkich potrzebnych dokumentów może pan podpisać wniosek o kredyt. Jeżeli będzie pan miał jakikolwiek problem z wypełnieniem wniosku to doradca kredytowy chętnie w tym pomoże. Po złożeniu wniosku wraz z dokumentacją trwa rozpatrywanie pana wniosku przez analityka bankowego, którego zadaniem jest sprawdzenie pana sytuacji finansowej, oraz analiza i ocena stanu prawnego i technicznego kredytowanej nieruchomości. Pozytywną lub negatywną decyzję kredytową, tzn. czy otrzyma pan kredyt i jaka będzie jego wysokość, bank powinien wydać do pana w przeciągu kilku dni.

Powrót do Kredyty gotówkowe