[Brzozów]Gdzie najlepiej zaciagnąć kredyt hipoteczny?

[Brzozów]Gdzie najlepiej zaciagnąć kredyt hipoteczny?

Postprzez igor » 9 lip 2014, o 17:06

Dzień dobry
Na pewno wszystkim odradzam BGŻ!!! Pomimo, że wstępna oferta kredytu hipotecznego jaki proponują wręcz jest zachęcająca. Ale za to późniejsze ciągle rosnące i rosnące koszty, oraz brak możliwości rezygnacji z raz podpisanej umowy tego banku nieźle daje po kieszeniach!!!!

Re: [Brzozów]Gdzie najlepiej zaciagnąć kredyt hipoteczny?

Postprzez stanlej » 9 lip 2014, o 17:14

Uważajcie na Bank Pocztowy!!!
Po dokonaniu wszelkich formalności obiecano mi decyzję w ciągu trzech dni. Dziś mija prawie trzy miesiące od tego czasu a decyzji jak nie było tak nie ma. W tym czasie zdążyłem już złożyć wnioski do czterech innych banków i dostać odpowiedź o przyznaniu mi kredytu. Podczas gdy w Pocztowym dalej żądali odemnie jakichś kolejnych dokumentów, zaświadczeń, wyciągów, których żaden inny bank nie potrzebował!!!!
Rozczarowany pocztowym kredytobiorca.

Postprzez alek » 9 lip 2014, o 17:22

Polecam wam kredyt ING Banku Śląskim. Bardzo się cieszę, że trafiłem akurat do tego banku. W ING zawsze mieli atrakcyjne oferty dla firm. I jak się okazało ING Bank Śląski mile zaskoczył mnie również warunkami kredytu hipotecznego. Kredyt w kwocie 200 tysięcy rozłożyli mi na 30 lat: marża to 1,2 procent, prowizja za udzielenie kredytu 2,4 procent. A miesięczną ratę jaką spłacam to 1200 złotych. Naprawdę polecam!!!!

Postprzez edek » 9 lip 2014, o 17:25

Ja zaciągnąłem kredyt hipoteczny w Getin banku na 50 lat w złotówkach, a szacunkowa rata kredytu na
200 tys. zł przez pierwszy rok wynosi tylko 1191 zł miesięcznie. Jestem zadowolony.

Postprzez emila » 9 lip 2014, o 17:29

A ja wam radzę przed zaciągnięciem kredytu dobrze się rozejrzeć na rynku i przede wszystkim złożyć wnioski kredytowe do trzech najlepszych banków!!!! A nie później żałować i dmuchać sobie w kieszeń przez większą połowę życia!

Postprzez remek » 9 lip 2014, o 17:33

Zgadzam się z tym całkowicie, najpierw należy się porządnie rozejrzeć po rynku, żeby później móc spać spokojnie;-)

Postprzez mila » 9 lip 2014, o 17:36

Ja polecam wam spotkanie z doradca finansowym, to się naprawdę opłaca! Początkowo też myślałam, ze sama sobie poradzę i znajdę dobry kredyt ,ale jednak zdecydowałam się na pomoc doradcy i dziś nie żałuję!!!!.

Postprzez witek » 9 lip 2014, o 17:37

Witam
Bardzo dobre warunki oferują w banku Pekao SA. Korzystajcie!

Postprzez maryś » 9 lip 2014, o 17:40

Ja zdecydowałam się na Skok teraz się i nie boję, czy za tydzień nie będę musiała spłacać o kilkaset złotych więcej. Czuję się z nimi bezpiecznie i stabilnie. Polecam.

Powrót do Kredyty hipoteczne - opinie