[Gminna Nisko]Gdzie dostanę kredyt z niskimi kosztami?

[Gminna Nisko]Gdzie dostanę kredyt z niskimi kosztami?

Postprzez ada1 » 5 lip 2014, o 06:35

Witam wszystkich na forum.
Bardzo proszę o pomoc i poradę. Na chwilę obecną mam zaciągnięty kredyt gotówkowy w wysokości 5600 + 3800 limit, oraz w innym banku 2400 limit. Niestety do tego dochodzi Vivus na 2800 gdzie niedługo upływa termin spłaty. Czyli łącznie potrzebuję około 30 tys na spłatę wszystkich zobowiązań? Nie potrafię sobie z tym poradzić ani też nie mam nikogo kto by mi coś sensownego doradził. Jedyna nadzieja jest w was!!!! Oczywiście mam umowę o prace na czas nie określony ale jest to tylko kwota w wysokości 1350zł netto. Mam także prace dodatkową więc na miesiąc wychodzi mi przeszło 2 tys więc ze spłatą kredytu nie byłoby większego problemu.
Doradźcie mi proszę jaki wziąć kredyt i gdzie, żeby koszty były jak najmniejsze.

Re: [Gminna Nisko]Gdzie dostanę kredyt z niskimi kosztami?

Postprzez karlos » 5 lip 2014, o 06:39

A czy możesz udokumentować ten dodatkowy dochód? Wtedy byłoby ci o wiele łatwiej starać się o pożyczkę.

Postprzez ada1 » 5 lip 2014, o 06:41

Niestety nie dam rady:-( Nikt mi tego nie potwierdzi.

Postprzez juko » 5 lip 2014, o 06:43

A co ze spłatą Vivusa, nie możesz jej przedłużyć?

Postprzez ada1 » 5 lip 2014, o 06:47

Vivusa wzięłam po to, aby spłacić inny kredyt ale niestety było to krótkotrwałe rozwiązanie, bo teraz muszę znowu jego spłacić i to szybko bo nie wiem ile mi nalicza za opóźnienia. W e-mailu przypomnieli mi o zaległych ratach i dopisali że nie mam żadnych szans na ponowne przedłużenie.

Postprzez staś » 5 lip 2014, o 06:58

Witam cię
Nie załamuj się twoja sytuacja jeszcze nie jest taka najgorsza, masz przecież dodatkowy dochód mimo, że nie da się go udokumentować. Jeśli wiesz, że w najbliższym czasie nie będziesz mogła liczyć na przypływ większej ilości gotówki musisz wziąć jeszcze jeden kredyt, którym spokojnie spłacisz wszystkie te kredyty, linie i vivusa. Przy takim rozwiązaniu przynajmniej będziesz miała świadomość i poczucie, że faktycznie długi się zmniejszają. A w przypadku linii i vivusa jest to naprawdę błędne koło - gdzie przedłużając znowu terminy spłaty, płacisz tylko odsetki a kredyt nadal się nie zmniejsza ani o grosz.

Postprzez janko10 » 5 lip 2014, o 07:02

Witaj
A jak z twoją historią kredytową?

Postprzez ada1 » 5 lip 2014, o 07:06

Oprócz Vivusa, gdzie przedłużałam możliwość spłaty, ale spłacałam nigdzie nie miałam opóźnień więc chyba dobra.

Postprzez janko10 » 5 lip 2014, o 07:10

W twojej sytuacji na chwilę obecna polecam ci kredyt konsolidacyjny, który jest prawdę tani. A jak masz dobrą historię kredytową to możesz śmiało starać się o coś około 10% mniej.

Postprzez ada1 » 5 lip 2014, o 07:12

Dzięki za zainteresowanie moim problemem i pomoc. Na pewno skorzystam z kredytu konsolidacyjnego o ile go tylko dostanę. Pozdrawiam.

Powrót do Kredyty konsolidacyjne(bez zabezpieczenia)