[Łańcut] Czy polecilibyście bank Kredtit Agricole

Re: [Łańcut] Czy polecilibyście bank Kredtit Agricole

Postprzez melek » 17 paź 2014, o 08:08

Ja nie będę narzekać ponieważ dostałem kredyt w przeciągu kilku dni wraz z załatwieniem wszystkich formalności tak, ze jestem naprawdę zadowolony i Gorąco pozdrawiam pracowników tego banku, ze tak sprawnie i szybko obsługują klientów.

Postprzez adka » 17 paź 2014, o 08:14

Nie wiem czemu tak narzekacie??!!! Ja tak jak poprzednik jestem zadowolona z usług tego banku i będę go każdemu polecać, ze względu na miłą i fachową obsługę, oraz pozytywne i szybkie załatwienie pożyczki. A jeżeli nie spłacacie pożyczek w terminie to sami jesteście sobie winni i zamiast na siebie to wy narzekacie na pracowników banku!!! Podkreślam jeszcze raz ja mam bardzo pozytywne zdanie na temat tego banku.

Postprzez kasiek » 19 paź 2014, o 17:15

Witam, zaciekawił mnie ten temat, więc też chciałam wyrazić swoje zdanie na temat tego banku.
Otóż według mnie jest to super bank ale tylko i wyłącznie dla osoby, która bierze po raz pierwszy w życiu poważny kredyt nie mającej zbyt bogatej historii kredytowej. Wówczas w ciągu 15 -20 min taki klient otrzymuje kredyt. No a później to już się dzieją przeróżne historie z tym bankiem, jednym słowem atrakcji z nim nie brakuje!:-)

Postprzez mikoj » 19 paź 2014, o 17:35

Witam nie wiem skąd wy bierzecie te negatywne doświadczenia i opisujecie je na forum!? Ja od razu dostałem kredyt na dosyć wysoką bo pięciocyfrową sumę dosłownie w pół godziny. Mają za.....biście szybką i profesjonalną obsługą, bez porównania do jakiegokolwiek innych banków w których wcześniej brałem pożyczkę. Więc złego słowa na nich nie napiszę!!!!!

Poprzednia strona

Powrót do Kredyty gotówkowe - opinie